fbpx

Našim hlavním cílem je vytvořit pro vás místo, kde se budete cítit jako doma. Srdcem tvoříme fitko, ve kterém bude dobře nám, a věříme, že právě to přitáhne stejné srdcaře. Za poslední léta jsme navštívili přes 80 posiloven po celém světě, takže víme, jak takové dobré fitko vypadá, a nemůžeme se dočkat, až tyto zkušenosti a poznatky převedeme do praxe. Chceme, abyste si u nás skvěle odtrénovali a cítili se tu tak dobře, že ještě posedíte u proteiňáku či dobré kávy v kavárničce, sníte si jídlo z krabičky a pokecáte s námi a s ostatními cvičenci. Titan Gym je vaše útočiště prolinuté rodinnou atmosférou a pohodou.

V playlistu máme ručně vybranou každou skladbu tak, aby seděla k našemu konceptu. Na baru nabízíme produkty, které sami používáme. Vybíráme skvělou kávu, která chutná nám samotným. Hračky v dětském koutku jsou ozkoušené a schválené naší dcerkou 🙂 Jedině tak věříme, že vám můžeme nabídnout opravdovou kvalitu, za kterou se můžeme zaručit.

Velký. Silný. Odvážný. Neporazitelný. Mocný. To vše pro nás značí slovo “titán”. Tak chceme, abyste se u nás cítili.

O nás

Fitness, zdravý životní styl a posilování nás, Tomáše a Magdalénu, provázejí celý život a je to také to, co svedlo naše cesty dohromady jako pár. Tato vášeň nás oba dovedla až na závodní prkna a Magdaléna je aktivní závodnicí dodnes. Mezi její úspěchy patří mj. titul juniorské mistryně světa, titul absolutní mistryně Čech v kategorii bikini fitness či nejnovější absolutní vítězství na Survival Cupu 2022 rok a čtvrt po porodu. Magdaléna má magisterský titul z Vysoké školy ekonomické a v současné době je na mateřské dovolené s naší dcerkou Larou. Mrkněte na její Instagram @magdalenakocka.

Tomáš v odvětví fitness pracuje již 8 let, a to jako manažer prodejny největšího
eshopu se sportovní výživou a doplňky stravy v ČR. Několik sezón také závodil, a to v kategorii physique mužů a startoval například na prestižní soutěži EVLS Prague. Sport ho provází celý život, ať už to je tenis, florbal, americký fotbal, box či fitness.

Mít vlastní fitko je pro nás splněný sen. Tak k tomu také přistupujeme a jsme vděční za každého, kdo to ocení.