fbpx

Tabata

Pod tímto zvláštním názvem se skrývá velmi účinný trénink v předem daných intervalech. U nás se jedná o posilování s vlastní vahou, jednoručkami a odporovými gumami navíc proložené kardio cviky. Procvičíme tedy velmi efektivně celé tělo. Většina cviků má i lehčí modifikace například pro začátečníky a tempo si může každý nastavit podle své úrovně. Nicméně zamaká si i velmi zkušený dříč!

Funkční kruháč

Tohle vás bude velmi bavit! Do funkčního kruháče zapojujeme nejrůznější pomůcky v naší funkční zóně, jako je lano, sáně, pneumatika s kladivem, dřepovací klec, plyo box a další. Ideální pro ty, co si na toto vybavení sami netroufnou! Pod dohledem instruktora se naučíte správnou techniku a skvěle si zamakáte zábavným způsobem. Tady rozhodně překonáte svoje limity!

Fitbox

Fitbox je zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech. Naprosto skvělé na vybití každodenního stresu! Tento originální cvičební program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti. Program obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit. 

Bodyforming

Lekce bodyformingu jsou zaměřené na tvarování postavy za použití odporových gum, jednoručních činek a vlastní váhy. Během hodiny se střídají bloky posilovací a aerobní pro podpoření maximální efektivity. Mezi vedlejší účinky patří lepší nálada a plno energie 🙂

Fitbalance

Něco vhodného pro začátečnice se cvičením, naši starší klientelu či například maminky a další, které se do tréninku vrací po delší době. Procvičíte celé tělo, ale další dny nebudete ve fungování omezené bolavými svaly. Výborná verze mentální relaxace a vyplavení hormonu štěstí na celý den!

Spinning

Spinning je neodmyslitelnou součástí fitness. Jde o aerobní cvičení na speciálních cyklotrenažérech, při kterém je kopírována jízda na klasickém kole a tempo určuje svižná hudba, u nás navíc s promítáním tématických videí přes projektor. Skupinové lekce vedou certifikovaní instruktoři. Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a procvičuje se celé tělo, nejvíce pak kvadricepsy. Je vhodné pro začátečníky, jak muže, tak ženy všech věkových a váhových kategorií.