Trenéři

Tomáš Kočka

Tomáš je sportovcem od svých 5 let. Začal u fotbalu, který ho ale nechytl, takže zkusil štěstí u tenisu. U toho zůstal celých dlouhých 10 let. Poté několik let hrál florbal a svou sportovní “kariéru” zakončil americkým fotbalem, který ho přivedl k fitku. Snaha být větší a dorovnat se ostatním klukům z týmu byl jeho hlavní cíl. Po třech letech přišlo zranění, které bylo neslučitelné s dalším pokračováním v americkém fotbalu, Tomáš se tedy začal naplno věnovat fitku a po pár letech se rozhodl, že se zkusí postavit na prkna. Soutěžil něco málo přes tři roky v kategorii men’s physique.

Nyní se specializuje na všechny formy cvičení a zkouší různé metodiky sám na sobě. Jeho cílem je být všestranným sportovcem – zvedat těžké váhy, ale zároveň být schopný zaběhnout solidní vytrvalostní časy, vypadat dobře, být zdravý, mít rozvinutou výbušnost, ale to nejdůležitější je, aby ho to stále bavilo.

Tomáš má kurz trenéra fitness se zaměřením na zdravotní cvičení a nápravu pohybových disbalancí, kterými dnes trpí bohužel většinová část populace. Vzhledem ke snaze se zdokonalovat spoustu vědomostí získal spíše praxí většinou sám na sobě. Co se týče aktivního coachingu, tak trénoval spíše kamarády a konzultoval se závodníky jejich přípravy. Dlouhá léta pracoval v eshopu, který prodává sportovní výživu, což jen doplnilo jeho znalosti v oblasti fitness a zdravého životního stylu.

Nemá rád psaní jídelníčků “na míru”. Raději s klienty prodiskutuje jejich stravovací návyky a upozorní na chyby či nedostatky. Následná snaha klienta něco změnit je zároveň jeho motivací a s takovými typy lidí Tomáš spolupracuje nejraději.

  • redukce váhy
  • nabírání svalové hmoty
  • sportovní příprava
  • silový trénink
  • stravovací návyky
  • suplementace
  • svalové disbalance

Tel: 737632716

Ing. Magdaléna Kočka

Magdaléna je dlouholetou závodnicí v kategorii bikini fitness a mezi její největší úspěchy patří titul juniorské mistryně světa, titul absolutní juniorské mistryně Čech a absolutní vítězství Survival Cupu 2022 rok a čtvrt po porodu dcerky.

Má trenérskou licenci Ronnie.cz, absolvovala mnoho kurzů na téma výživy, tréninku, kulturistiky, závodního pózingu a mj. i Bikini Camp vedený světoznámým členem Eastlabs teamu Igorem Kopčekem a profesionální závodnicí Saskií Cakoci. Tyto cenné znalosti předává dál v rámci jejího týmu závodnic. Jelikož jde o neustále se vyvíjející obor, nestojí na místě a stále se vzdělává a sleduje nejnovější trendy.

Magdaléna trpí hypotyreózou, neboli zpomalenou funkcí štítné žlázy, v minulosti řešila například syndrom dráždivého tračníku či velké svalové disbalance, což jí dalo cenné zkušenosti pro trenérskou praxi. Důraz klade na správnou techniku provedení cviků, správné dýchání, adekvátní energetický příjem a zdravý životní styl jako součást života, neuznává žádné “zázračné” diety. Chce být sama příkladem pro všechny.

2010 x 2019

IG: @magdalenakocka

WhatsApp: 721835888

Instruktoři lekcí

Markéta Kubíčková

Eliška Šimůnková

Bohumil Šroubek

Michael Jirouch

Informace doplníme 😉